English

   

Pirita kloostri külalistemaja

Aadress: Merivälja tee 18,
TALLINN 11911
E-post: piritaosss.ee
Telefon: +372 605 5000
Faks: +372 605 5006

Ruumide broneerimiseks võib kasutada ka järgmist ankeeti >>>

Ühe-, kahe-, kolme- ja neljakohaliste tubade hinnad on vastavalt 500, 700, 900 ja 1200 krooni/päev. Hind sisaldab hommikusööki ning vajadusel tasuta parkimist kloostri parklas.

Tutvu majutusvõimalustega ka birgitiinide kloostrite külalistemajades teistes riikides. (http://www.brigidine.org/ENG/case_ita.HTM)

Külalistemajas on mugav ruum seminaride läbiviimiseks. Soovi korral on võimalik tellida ka toitlustust - nii lõuna- kui õhtusööki.

***

Birgitiinide ordu traditsioon pidada külalistemaja algas juba mitu aastasada tagasi. Pirita kloostri külalistemajas on võimalus üürida tube ja seminariruumi kõigil, kes seda soovivad. Olgugi, et oleme katoliiklik ordu, on meie eesmärgiks eelkõige oikumeeniline töö. Seepärast on kloostri külalistemajja oodatud kõik, olenemata kellegi religioossest kuuluvusest või mittekuuluvusest.

Külalistemajas on paarkümmend tuba, kokku üle neljakümne voodikohaga. Kõigis tubades on dušširuum ja telefon. Külaliste käsutuses on ka väike raamatukogu, konverentsisaal, teleri- ja puhkeruum. Külalistel on võimalus kasutada raamatukogus arvutit, kõigis tubades on internetilevi.

Nende külalistega, kes seda soovivad, oleme valmis jagama oma kabelit liturgilistel ehk tunnipalvustel ja pühal missal või siis ka isiklikuks meditatsioonihetkeks.

Kloostri kabelist ning ka külalistemaja osadest tubadest avaneb kaunis vaade uue kloostrihoone kõrval kõrguvale Püha Birgitta ordu 15. sajandi algusest pärineva kloostrikiriku varemeile. Kaunis ja ajalooline paik pakub soovijatele rohkesti võimalusi vaikuse- ja mõtisklushetkedeks. Suviti toimuvad vana kiriku varemetepargis mitmed kontserdid ja augustis Birgitta festival. Aeg-ajalt korraldatakse kontserte ka uue kloostri kabelis. Iga aasta 15. augustil korraldab klooster vana kloostri varemeis Pirita kloostri päeva, mille arvukad üritused on kõigile soovijaile tasuta.


<< Tagasi